نماد اعتماد الکترونیکی

اسپینر


پیگیری سفارشات شما

اسپینر فلزی شش پره ای طرح سکان کشتی Metal Ship Rudder Spinner

( 6957 )

اسپینر یک وسیله همراه است برای رفع استرس

و جایگزین مناسب به جای عادات ناخوشایندی که همه ی

ما در هنگام اضطراب به آن دچار می شویم می باشد.

با داشتن یک اسپینر در مواقعی که نیاز به آرامش روحی دارید

میتوانید با چرخاندن اسپینر احساس خوبی را بدست آورید

برند محبوب
ناموجود

در انبار موجود نیست

Fidget Spinner Metal Rainbow
رنگین کمانی
فلزی

بازی با اسپینر مفید برای سلامتی ؟!

فیجت چیست ؟

همه ما فیجت داریم فیجت ها حرکاتی هستند که ما در مواقعی که اوضاع فکری و روحی نا آرامی داریم و در مواقع استرس آن ها را انجام می دهیم برای مثال جویدن ناخن ها ، تکان دادن پاها ، بازی کردن با گوشه ی لب ، بازی کردن با کلید و بسیاری کار های دیگر که بعضا مثل جویدن ناخن ها عادات بسیار بد و مضری هستند. به هر یک ازین حرکات ما قیجت میگویند.

با اسپینر میتوانید کار های متفاوتی را انجام دهید پره های آن را بچرخانید و از چرخیدن بی وقفه ی آن لذت ببرید این کار کودک درون شما را اغنا میکند و احساس آرامش روحی بسیار خوبی به شما میدهد و همچین در ترک عادات و فیجت های بد به شما کمک شایانی می کند.

می‌بینید اسپینر هاخیلی اختراع پیچیده‌ای نیست و جز صدای کمی که دارد چیزی تولید نمی‌کند. فیجت برای ما واقعا چیز جدیدی نیست. کسی نیست که اصلا فیجت نکند. فیجت اسپینرها قیمت زیادی هم ندارند. چیزهای دیگر که معمولا انگشتان ما را مشغول می‌کنند مثل مداد، خودکار، توپ و سکه هم قطعاً به‌اندازه‌ی اسپینرها لذت‌بخش نیستند.

فقط رفع استرس ؟

اسپینر ها فقط برای احساس آرامش و رفع اضطراب نیستند بلکه با کار کردن با اسپینر ها شما میتوانید به تمرکز حواس خودت نیز کمک کنید در برخی مقالات آمده است که بازی کردن با اسپینر بخشی از ذهن شما را درگیر میکند و اجازه ی ورود افکار ناخوشایند را نمیدهد، بنابراین حواس شما به جایی پرت نمی شود.

در مورد تمرکز حواس با اسپینر ها شما میتوانید کتاب Roland Rotz و Sarah D

  که در کتاب  فیجت برای تمرکز  شما میتوانید کامل در مورد این مورد مطالعه کنید بخشی از این کتاب را در متن زیرمیبینیم .

«فیجت می‌تواند افکار وسواسی را از ذهن شما دور کند. فکرهایی مثل: معنی زندگی چیست، دیگران در مورد من چه فکری می‌کنند، چرا من جذاب نیستم، چرا همه دوستانم موفق‌تر از من هستند، چرا چاق هستم و فکرهای دیگری مثل این‌که شاید ذهن بسیاری از ما را به خود مشغول کند.»

راه حل کوتاه برای تحرک

شاید این روز ها یکی از بزرگ ترین مسائل و مشکلات کم تحرکی باشد که بازی با اسپینر اگرچه جای ورزش کردن را نمیگیرد ولی میتواند حداقل باعث ایجد تحرکی شود و شما به تشویق کند به تحرک بیشتر.

بخش سوال و جواب درباره محصول :