نماد اعتماد الکترونیکی

مونوپاد


پیگیری سفارشات شما

دسته نگهدارنده دوربین اسپرت شیائومی

( )

YI Floating Handlebar Grip

دوربین‌های سری اکشن شیائومی مناسب افراد اهل ورزش و ماجراجویی است. پایه نگهدارنده ضد آب و مقاوم دوربین شیائومی YI Floating سازگار با این دوربین‌‎ها بوده و باعث می‌شود کاربران عکاسی راحت‌تری با دوربین‌های اکشن Xiaomi را تجربه کنند.

  • ضد آب و مقاوم
  • فوق العاده راحت

  • طراحی ارگونومیک

  • مچ بند قابل تنظیم

  • دسته فوم

  • مقاوم در برابر سایش

xiaomi
  • 7 روز گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی
ناموجود

در انبار موجود نیست

Xiaomi
Yi Holder Camera Grip
مشکی سبز
ضد آب فوق العاده راحت طراحی ارگونومیک مچ بند قابل تنظیم دسته فوم مقاوم در برابر سایش

معرفی

شاید برای همه ما پیش امده باشد که بخواهیم هنگام دو چرخه سواری و یا گردش ویا انجام فعالیت های ورزش اقدام به ضبط تصاویر و یا عکاسی کنیم . مدتی است که استفاده از دوربین های ورزشی در بین ور زشکاران و کاربران بسیار مرسوم شده است چرا که این دوربین ها قادرند در شرایط سخت و در محیط هایی که با دوربین های معمولی ضبط تصاویر عملا غیر ممکن است و یاکاری بسیار دشوار است اقدام به تصویر برداری و عکاسی با وضوح بالا کنند.

شرکت بزرگ شیاومی پس ازمعرفی دوربین ورزشی خود که با نام Xiaomi Yi travel طراحی و تولید شد اقدام به تولید محصولات جانبی برای این دوربین کرد تا کار با این دوربین را کاربردی تر کند تا بتوانیم در هر شرایطی از این دوربین استفاده کنیم.

Xiaomi Sport Camera Rod یکی از این محصولات میباشد با استفاده از این پایه نگهدارنده میتوانیم دوربین را برو روی این پایه سوار کنیم تا به سادگی و با نگه داشتن این پایه در دست که به مراتب بسیار راحت تر از نگه داشتن خود دوربین در دست است اقدام به ضبط تصاویر کنیم.

طراحی

دسته نگهدارنده دوربین ورزشی شیائومی دارای طراحی یک تیکه میباشدکه استفاده از آن بسیار ساده میباشد برای انجام این کار کافیست تا دوربین را بر روی نگه دارنده ای که روی کلگی این محصول تعبیه شده است قرار دهیم

جنس بدنه

جنس بدنه این دسته دوربین، از فوم ضد آب بوده و در صورت تماس با آب مشکلی برای آن ایجاد نمی‌شود. این بدنه ضد خوردگی بوده و نسبت به شرایط محیطی سخت مقاومت بالایی دارد. با استفاده از پایه نگهدارنده دوربین میزان لغزش دوربین و پرش هنگام عکس‌برداری کاهش پیدا می‌کند.بند قابل تنظیم پایه نگهدارنده دوربین شیائومی دور دست کاربر قرار گرفته یا به کیف فرد متصل می‌شود. در نتیجه احتمال افتادن آن بسیار کم خواهد بود.

بخش سوال و جواب درباره محصول :