نماد اعتماد الکترونیکی

HTC 10

پیگیری سفارشات شما

کیف هوشمند دات ویو Dot View HTC 10

( )
  • بسیار سبک و راحت
  • بسیار شکیل و با دوام
  • مراقبت کامل از گوشی شما

• به صورت پوشش شبکه ای ماتریس

• قابلیت مشاهده و پاسخگویی به تماس های دریافتی
  • قابلیت مشاهده وضعیت آب و هوا،آلارم ها روی درب کاور
  • قابلیت خاموش و روشن شدن خودکار صفحه نمایش هنگام باز و بستن درب کاور
دیزایر
  • 7 روز گارانتی سلامت فیزیکی
ناموجود

در انبار موجود نیست

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول

Dot View
Dot View HTC 10
طلایی , نوک مدادی , مشکی
کاملا هوشمند

توضیحات محصول :

کمپانی اچ تی سی برای بعضی از گوشی های خود سری کاورهای Dot View را برای محافظت و افزایش زیبایی و کاربری گوشی طراحی و ساخته که به دلیل نامگذاری این قاب به خاطر نمایش ساعت، تقویم و آلارم ها روی درب به صورت نقطه ای است. این کاور با وجود محافظت کامل از بدنه، پشت و نمایشگر، ظاهری زیبا و متفاوت را به گوشی بخشده و با داشن رنگبندی متنوع، سلیقه های گوناگونی را می تواند پوشش دهد.

از جمله کاربری های دیگر این کاور امکان پاسخگویی به تماس بدون باز کردن درب آن است همچنین می توانید وضعیت آب و هوا را در حالت های مختلف مشاهده کنید. این کاور از وزن کمی برخوردار است به گونه ای که هنگام نصب آن روی گوشی اصلا احساس سنگینی نخواهید کرد. با باز و بسته شدن کاور، صفحه نمایش به طور خودکار خاموش و روشن می شود و با این عمل، باعث صرفه جویی در مصرف باتری گوشی خواهد شد.

کیف اصلی هوشمند اچ تی سی HTC One M8 Dot View Cover

بخش سوال و جواب درباره محصول :

1396/08/26 23:43 عرفان

سلام میخواستم بدونم این دات ویو واقعا برای htc 10 هستش لطفا چک کنید من میخوام بخرم

1396/08/28 12:36 NILLKIN24

درود
بله جناب میتوانید ثبت سفارش بفرمایید

1396/10/19 18:38 پوریا

سلام
مطمئنین که برای htc10هستش؟؟؟
چون دوربینش این شکلی نیست.وسطشه

1396/10/21 11:22 NILLKIN24

درود
مطابق با درخواستی که شما در سیستم ثبت میکنید برای گوشی مورد نظرتان کالا برای شما ارسال خواهد شد

1396/11/04 03:16 امیر

سلام.من میخوام این کاور رو بخرم واسه گوشیم.ایا واقعا به قول دوستمون مال خود HTC 10 هست؟ چون تو تصویر کنار دوربین جلو یه چیزی شبیه به فلش هست ولی وری این گوشی کلا چنین چیزی رو تو اون فاصله نمیبینید.
مطمئنید مال خود گوشی هست؟

1396/11/04 08:28 NILLKIN24

درود
مطابق با چیزی که شما سفارش خواهید داد این کیف مطابق با گوشی شما ارسال خواهد شد

1396/11/04 12:39 امیر

یعنی من بابت اینکه کیفیتش درجه یکی هست و مال خود گوشی HTC 10 هست که دارم مطمئن باشم؟ گوشیم HTC 10 هست بدون پسوند و پیشوند

1396/11/04 13:53 NILLKIN24

درود
بله جناب دقیقا برای htc 10 ارسال خواهد شد