نماد اعتماد الکترونیکی

(Galaxy J1 (2016


پیگیری سفارشات شما

باطری اصلی Original Battery Samsung Galaxy J1 2016

( )
  • نوع باطری : Li-ion

  • کيفيت اصلي (Original)

  • زمان مکالمه : 12 ساعت در شبکه 3G
  • 365 روز گارانتی تعویض شرکتی

  •  ظرفيت باطري : 2050 ميلي آمپر ساعت (mAh)

  • دستگاه هاي سازگار : Samsung Galaxy J1 2016 (J 120)

samsung
  • دو ماه گارانتی تعویض اصالت و سلامت فیزیکی
85,500 تومان

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


Samsung
Original Battery Samsung Galaxy J1 2016
لیتیوم یونی
2050 میلی آمپر ساعت
Li-ion
Samsung Galaxy J1 2016

باطری گوشی Samsung Galaxy J1 2016 ظرفیت 2050 میلی آمپر ساعت دارد و از نوع لیتیوم یونی ( Li-ion ) می باشد . باطری J1 2016 از نوع قابل تعویض می باشد . با خرید باطری اصلی Samsung Galaxy J1 2016 بهترین بهره وری را برای گوشی موبایل خود فراهم بیاورید چرا که باطری ، یکی از قطعات موبایل می باشد که اصل بودن یا نبودن آن تاثیر چشمگیری روی عملکرد کلی گوشی می گذارد . طبق اطلاعات رسمی این باطری در مکالمه ی پیوسته تا 12 ساعت و در پخش موزیک پیوسته تا 39 ساعت می تواند شارژ نگه دارد .

     

گوشی Samsung Galaxy J1 به خاطر صفحه نمایش آمولدی ، رزولوشن نسبتا پایین و نیز عملکرد کندی که دارد تا کنون با صرفه ترین گوشی در گروه مقایسه ای ما بوده است. به علاوه اندازه گیری های ما نشان می دهد که چرا حالت خیلی روشن گزینه ی Outdoor تنها برای دقایق محدودی در دسترس می باشد . به خاطر این که مصرف برق آن در حالت idle از 1.17 وات به 2.84 وات افزایش می یابد و استفاده ی پشت سرهم از این گزینه به زمان اجرای باطری می تواند صدمه بزند .

سامسونگ از محفظه ی باطری اندکی بزرگتر ، برای گوشی Samsung Galaxy J1  استفاده کرده است تا ظرفیت باطری آن را اندکی بالاتر ببرد . به جای 7 وات ساعت ، این باطری قابل تعویض اکنون ظرفیت 7.9 وات ساعت یعنی 2050 میلی آمپر ساعت دارد . اگر چه برخی از رقبای آن باطری های بزرگتری دارد این مدل آزمون به وضوح از مزیای مصرف کم بهره مند می شود .

باطری این گوشی در تست اتصال اینترنت ما با  WLAN با تنظیم روشنایی 150nit تا 9 ساعت توانست شارژ نگه دارد. این نتیجه ی کاملا خوبی است .

ما هیچ مشکلی در مدیریت یک روز کامل خود با این گوشی نداشتیم و حتی افراد با مصرف کم تر تا دو روز می توانند از آن استفاده کنند . اگر به استقامت باطری بیشتری نیاز داشته باشید می توانید از دو حالت آشنای صرفه جویی برق گوشی استفاده کنید . حالت صرفه جویی نرمال اندکی عملکرد و فعالیت های گوشی را کاهش می دهد اما قابلیت استفاده از آن را تحت تاثیر قرار نمی دهد . در حالت صرفه جویی پیشرفته به وضوح عملکرد گوشی با رابط کاربردی سیاه و سفید محدود می شود .

بخش سوال و جواب درباره محصول :