• ارسال از طریق پست سفارشی 

یکی از انواع ارسال‌های فروشگاه نیلکین ۲۴، ارسال از طریق پست سفارشی است.

اگر هزینه ی ارسال برای شما مهم بوده و به دنبال ارسال با قیمت بسیار مناسب هستید، میتوانید پست سفارشی را انتخاب کنید

پست سفارشی برای لوازم جانبی بسیار مناسب بوده و در زمان حدودا ۲ الی ۵ روزه کالا بدست شما می رسد.

هزینه ی پست سفارشی ۵۳۰۰ تومان بوده که اگر میزان سفارش شما در بخش  لوازم جانبی بالای صد هزار تومان باشد، به صورت کاملا رایگان کالا برای شما ارسال خواهد شد.

 • ارسال از طریق پست پیشتاز و پیشتاز با بیمه

اگر سرعت ارسال کالا برای شما اهمیتی بیشتری دارد بهترین انتخاب برای شما پست پیشتاز است که حدودا ۱ الی ۳ روزه کالا بدست شما میرسد.

این نوع ارسال نیز برای لوازم جانبی مناسب است. و هزینه ی آن ۷۳۰۰ تومان می باشد

اگر کالاهایی که انتخاب کردید از ارزش بالایی برخوردارند و یا برای ارسال گوشی های موبایل ارسال پیشتاز با بیمه را انتخاب کنید لازم به توضیح است که بسته بندی مرسولات شرکت نیلکین ۲۴ بسیار با دقت و

به صورت مناسب و مستحکم انجام میگیرد که فروشگاه هرگونه مشکل و مساله ای که در نتیجه ی بسته بندی نامناسب باشد را بر عهده میگیرد با این حال برای اطمینان خاطر شما برای لوازم با ارزش مثل گوشی های موبایل که ممکن است در حال انتقال و به دلیل عدم دقت کارمندان پست دچار مشکل شوند بهتر است پیشتاز با بیمه را انتخاب نمایید تا در صورت بروز مشکل از جانب پست ، به شما پاسخگو باشند و خسارت احتمالی را به صورت کامل به شما پرداخت کنند.

هزینه ی پست پیشتاز با بیمه ۹۵۰۰ تومان می باشد.

 • ارسال از طریق پیک موتوری (فقط برای شهر تهران)

- اگر شما در شهر تهران هستید میتوانید ارسال با پیک موتوری را انتخاب کنید تا مرسوله ی شما تا کمتر از ۲۴ ساعت خدمت شما تحویل گردد.هزینه ی ارسال با پیک موتوری هر جای شهر تهران که باشید ۱۰۵۰۰ تومان می باشد و برای بالای 150 هزار تومان به صورت خودکار رایگان انجام می پذیرد.

- سفارش های تهران روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 9 الی 21 با پیک ارسال خواهد شد در صورتی که درخواست ارسال با پیک در ساعات خاصی مثال تایم اداری رو دارید در مرحله آخر خرید در پنجره پیغام خریدار ذکر بفرمایید.

- در روز پنجشنبه ارسالات بین ساعات 9 الی 14 انجام می گردد.

- با کلیه سفارشها جهت هماهنگی زمان و مکان تحویل ، تماس گرفته خواهد شد لذا خواهشمندیم پس از ثبت سفارش تا زمان تحویل، شماره تماس ثبت شده را در دسترس نگهدارید.

- مناطقی از تهران بزرگ که شامل هزینه ای بیشتر برای ارسال با پیک می باشد: ( رباط کریم - شهریار - شهر ری - اسلامشهر - کهریزک - تهرانسر - جاده مخصوص کرج - چیتگر -باقرشهر- سوهانک - دریاچه خلیج فارس - لویزان- پیکان شهر - لشگرک - خیابان دماوند بعد از جشنواره) در صورت انتخاب گزینه پیک موتوری تنها مبلغ 10 هزار تومان از هزینه ارسال را فروشگاه پرداخت کرده و مابقی با مشتری می باشد.

 • نکات مهم :

  ۱ -تمامی سفارشاتی که قبل از ساعت 9 صبح ثبت شوند همان روز ارسال می شوند و تمامی سفارشاتی که بعد از ۱۰ صبح ثبت می شوند حتی الامکان همان روز و یا روز بعد ارسال خواهند شد.

  ۲- در صورتی که مرسوله ی شما با پست (پیشتاز یا سفارشی) برای شما ارسال شده باشد برای شما در ساعات 15 الی 21 کد رهگیری پیامک می شود که شما میتوانید به راحتی با وارد کردن کد رهگیری خود در سامانه ی پستی

  رهگیری مرسولات پستی اطلاع دقیق از وضعیت لحظه ای سفارش خود داشته باشید.

  ۳- پس از دریافت کد رهگیری از شرکت نیلکین ۲۴ جهت پیگیری سفارش خود از طریق پست اقدام کنید.

  ۴- شرکت نیلکین ۲۴ در قبال تاخیر های احتمالی که از سمت اداره ی پست می باشد مسئولیتی ندارد.

 • تحویل حضوری کالا

از آنجایی که نیلکین ۲۴ فروشگاه اینترنتی است لذا خرید و سفارش کالا تنها از طریق سایت امکان پذیر می باشد.

اما شما می توانید پس از ثبت سفارش اینترنتی فقط جهت دریافت کالا مراجعه کنید. حضور شما حتما باید با هماهنگی قبلی با فروشگاه باشد.

در قسمت حامل ها گزینه ی دریافت حضوری را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که شما جهت دریافت حضوری کالا باید سفارش خود را از طریق سایت ثبت کنید و پرداخت را به صورت اینترنتی انجام دهید با این تفاوت که مبلغ حامل از شما دریافت نخواهد شد.

لازم به ذکر است مراجعه ی حضوری فقط در ساعات ۱۸ الی ۲۱ و فقط با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.

توجه داشته باشید که برای دریافت حضوری کالا باید قبل از ساعت 12 ظهر سفارش خود را از طریق سایت ثبت کرده باشید.

آدرس انبار فروشگاه جهت تحویل کالا :

تهران - خیابان جمهوری - خیابان سی تیر - جنب موزه آبگینه - پلاک 49 - فروشگاه نیلکین 24 ( قبل از مراجعه جهت تحویل کالا تماس گرفته شود )