نماد اعتماد الکترونیکی

دوربین


پیگیری سفارشات شما

لنز کلیپسی سلفی selfie cam lens

( )

مدت زمانیست که کیفیت دوربین تلفن همراه جز الویت های خرید گوشی شده است اما در برخی موارد به دلایل مختلف کیفیت تلفن همراه ما حد انتظار ما را برآورده نمیکند.در همین راستا کمپانی های مختلف اقدام به تولید لنزهایی کرده اند که قابلیت نصب بر روی دوربین تلفن همراه و یا تبلت و نوت بوک را دارند تا دنیای عکاسی شما را تحت شعاع قرار دهند

SELFIE CAM LENS نیز در همین گروه قرار گرفته است و با زاویه دید 140 درجه و با قابلیت بزرگنمایی 0.4Xیک همپای درجه یک برای عکاسی های شما محسوب میشود.

برند محبوب
  • 7 روز گارانتی سلامت فیزیکی
ناموجود

در انبار موجود نیست

selfie cam lens

باوراین موضوع کمی مشکل میشود اگرببینید با یک گوشی موبایل می توانید عکس هایی آنچنان حرفه ای بگیرید که از عهده دوربین های پیشرفته  برمی آید.به کمک لنز کلیپسی موبایل در محیط های مختلف و موقعیت های متفاوت، می توانید بهترین عکس را ثبت نمایید. این 3 لنز گیره ای هر کدام دارای قابلیت‌های منحصر به فردی بوده و می‌تواند تلفن همراه را به یک دوربین حرفه‌ای تبدیل کند. با استفاده از لنزهای کلیپسی فیش‌آی، واید و ماکرو میتوانید گوشی موبایل و تبلت خود را به یک دوربین حرفه ای تبدیل نمایید! این لنزها به راحتی بر روی تمامی گوشی های اندروید، تمامی آیفون ها، آیپد تاچ،‌ بلک بری و انواع تبلت‌ها و حتی لپتاپ شما قرار می گیرند.

تصور کنید که با دوست خود، قدم زنان از یک خیابان پایین می روید. در یک لحظه، یک صحنه عالی برای عکاسی پیدا می‌کنید ولی زاویه عکاسی لنز موبایل‌تان محدود است و دوربین عکاسی را با خود نیاورده‌اید. و یا زمانی که قصد دارید عکس دسته جمعی بگیرید اما کادر تصویر شما محدود است. خب اینجا داشتن یک لنز واید که به راحتی روی گوشی موبایلتان سوار می شود یک هدیه آسمانی است.

بخش سوال و جواب درباره محصول :